E-PORADY Prawne

Nasza kancelaria świadczy usługi drogą elektroniczną przy wykorzystaniu Internetu. W trybie online możliwe jest uzyskanie opinii oraz porady prawnej, pisma procesowego lub wzoru umowy. W ten sposób można uzyskać pomoc bez konieczności wychodzenia z domu, aczkolwiek osoby preferujące kontakt osobisty zapraszamy do siedziby naszej firmy w Łodzi.

Otrzymanie pomocy w trybie online wymaga w pierwszej kolejności kliknięcia zakładki E-porada, a następnie wypełnienia znajdującego się na stronie formularza z opisem sprawy i danymi kontaktowymi. Zwracamy uwagę na konieczność oznaczenia zapoznania się z Regulaminem Usługi e-porada, co umożliwi automatyczne przesłanie nam Państwa wiadomości.

Odpowiedź zwrotną przygotowujemy w ciągu dwóch dni roboczych. Zawiera informacje potwierdzające odebranie przez nas Państwa wiadomości oraz proponowaną przez nas cenę za realizację usługi. W tym samym mailu znajdują się także warunki obowiązujące obie strony podczas współpracy przy wykonaniu zlecenia oraz termin zakończenia zadania. W przypadku akceptacji tych informacji prosimy o dokonanie wpłaty na rachunek bankowy naszej kancelarii: 22 1050 1461 1000 0090 9535 1970.

Po zaksięgowaniu na koncie wpłaty zobowiązujemy się do przesłania w określonym wcześniej terminie na wskazany przez Państwa adres mailowy zrealizowanego zlecenia oraz faktury VAT za usługę.

Jednocześnie informujemy, że kancelaria zastrzega także możliwość skierowania Państwa prośby do realizacji w formie bezpośredniego kontaktu. Takie rozwiązanie może okazać się konieczne w sytuacji, którą uznamy za zbyt skomplikowaną i wykraczająca poza możliwości udzielenia pomocy w trybie online. Z reguły wiąże się to z koniecznością pozyskania pełniejszej dokumentacji i szerszego spojrzenia na problem z perspektywy prawnej.
* Pola obowiązkowe